MÖBLER / Skåp & hyllor / Pottskåp 13326492
nr 1332 6492
Pottskåp
sengustaviansk stil, 1800-tal. Bredd: 35 cm. Djup: 29 cm. Höjd: 75 cm, saknar stenskiva, nyckel
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 8 juni 2020
kl 19:07:08
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
500 kr
700 kr
800 kr
6
900 kr